Sobota, 29 června, 2024
DomůNovinkyNový trailer připomíná, že Modern Combat 5: Blackout vyjde příští týden

Nový trailer připomíná, že Modern Combat 5: Blackout vyjde příští týden

Vydání first-person střílečky Modern Combat 5: Blackout se blíží mílovými kroky. Tvůrci z Gameloftu nám to připomínají novým trailerem.

Jak už jsme vás informovali v několika předchozích novinkách, Modern Combat 5: Blackout nabídne singleplayerovou i multiplayerovou část, která bude provázaná skrze zkušenosti a odemykatelné předměty. Pokud si něco nahrajete v singleplayeru, budete si to tak moci přenést i do multiplayerového klání. To zní poměrně zajímavě, na druhou stranu vah však usedá nutnost být při hraní neustále připojený k internetu.

Modern Combat 5: Blackout však má i přednosti, které nejsou ničím podmíněny. Potěší třeba perfektní grafika, nebo skutečnost, že za cenu přibližně 5 dolarů si koupíte hru, která po vás nebude žebrat pokoutní nabídkou mikrotransakcí. Zkrátka tříáčkový titul jak má být!

Modern Combat 5: Blackout vychází tento čtvrtek pro platformu iOS a Android. Verze pro Windows Phone by měla následovat.

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře