Nový trailer připomíná, že Modern Combat 5: Blackout vyjde příští týden


Nový trailer připomíná, že Modern Combat 5: Blackout vyjde příští týden

Vydání first-person střílečky Modern Combat 5: Blackout se blíží mílovými kroky. Tvůrci z Gameloftu nám to připomínají novým trailerem.

Jak už jsme vás informovali v několika předchozích novinkách, Modern Combat 5: Blackout nabídne singleplayerovou i multiplayerovou část, která bude provázaná skrze zkušenosti a odemykatelné předměty. Pokud si něco nahrajete v singleplayeru, budete si to tak moci přenést i do multiplayerového klání. To zní poměrně zajímavě, na druhou stranu vah však usedá nutnost být při hraní neustále připojený k internetu.

Modern Combat 5: Blackout však má i přednosti, které nejsou ničím podmíněny. Potěší třeba perfektní grafika, nebo skutečnost, že za cenu přibližně 5 dolarů si koupíte hru, která po vás nebude žebrat pokoutní nabídkou mikrotransakcí. Zkrátka tříáčkový titul jak má být!

Modern Combat 5: Blackout vychází tento čtvrtek pro platformu iOS a Android. Verze pro Windows Phone by měla následovat.

The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.



Diskuze: Nový trailer připomíná, že Modern Combat 5: Blackout vyjde příští týden


  1. spirit 90

    kurna uz se tesim a ta grafika very nice



Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.