Nový tarif pro studenty od T-Mobile nabídne 10 GB dat za 499 Kč


Nový tarif pro studenty od T-Mobile nabídne 10 GB dat za 499 Kč

Studentské tarify od T-Mobile využívá aktuálně téměř 123 000 zákazníků. Nový školní rok mohou mladí uživatelé zahájit se zbrusu novým tarifem Student DATA, určeným zákazníkům ve věku 6 až 26 let. Ten vedle 100 minut a 100 SMS zdarma obsahuje 10 GB dat, a to za cenu 499 Kč včetně DPH.

Oproti svému předchůdci, tarifu Student (449 Kč), tak nabízí za 50 Kč 4 GB dat navíc. Nový tarif si mohou pořídit jak noví, tak stávající zákazníci – a to jak ti, kteří již nějaký studentský tarif (to mohou přejít kdykoli během trvání své smlouvy), tak ti ostatní (ti mohou přejít z Twist karty či prodloužit smluvní poměr právě v tarifu Student DATA. Jedinou podmínkou pořízení je věk – zákazník nesmí být starší 27 let.

Mladí zákazníci využívající některý ze studentských tarifů (Student, S Námi pro mladé) patří k opravdu aktivním: měsíčně protelefonují přibližně hodinu a půl čistého času, odešlou v průměru 5 až 6 SMS denně a využijí přibližně 2 GB dat. Třetina „Studentů“ je registrována pod nabídkou Magenta 1 a využívá sdílená data v rámci rodiny. Stávající tarify pro mladé nabízely maximálně 6 GB dat, a tak není divu, že někteří zákazníci datují i nad rámec svého tarifu a využívají některý s doplňkových datových balíčků. Právě ti jistě ocení výhodnou 10GB novinku.

Tarif Student DATA lze od 1. září pořídit ve všech standardních prodejních kanálech. K pořízení tarifu je třeba předložit pouze doklad dokazující, že uživatel ještě neoslavil sedmadvacáté narozeniny (operátor nevyžaduje ISIC kartu). U zákazníků mladších 18 let pak smlouvu může uzavřít zákonný zástupce po předložení rodného listu nebo jiného dokladu dítěte.

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.