Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyNový Smart Banking od UniCredit Bank přináší vychytané funkce

Nový Smart Banking od UniCredit Bank přináší vychytané funkce

S novou funkcí „Skenuj a zaplať“ naskenujete QR kód, složenku nebo čárový kód a aplikace se sama postará o vyplnění všech položek nutných k odeslání transakce, díky Fast Check si pak rychle a bez zdržování zkontrolujete zůstatek na účtu.

Smart Banking UniCredit Bank dostal před létem nejen nový atraktivní vzhled, dočkal se i řady funkčních vylepšení. „Nasloucháme klientům a naše služby včetně mobilního Smart Bankingu neustále inovujeme, aby se pohodlně používal a šetřil klientům čas při obsluze financí. Díky funkci Skenuj a zaplať je například zdlouhavé vyplňování čísla účtu, kódu banky či variabilního symbolu minulostí. Stačí naskenovat QR kód či složenku a klienti mohou ušetřený čas věnovat důležitějším věcem,“ říká Jiří Daneš, ředitel Multi-Channel Banking, UniCredit Bank.

Další novinkou je přímý přístup do Smart Bankingu z aplikace U-šetřete, ve které klienti najdou zajímavé slevy ze slevového programu banky. Pokud o ně mají zájem, jednoduše je zakliknou a okamžitě nakupují levněji. Pro rychlou kontrolu zůstatku na účtu mohou uživatelé využít službu Fast Check, se kterou zjistí zůstatek bez přihlášení.

Nová verze Smart Bankingu UniCredit Bank je dostupná pro operační systémy Android a iOS. „Stávající klienti si aplikaci jednoduše zaktualizují. PIN kód, otisk do aplikace a klíč pro Online Banking zůstává stejný. Noví klienti si mohou Smart Banking stáhnout na našem webu, v Online Bankingu nebo přímo v obchodech s aplikacemi na jednotlivých mobilních platformách. S instalací jim rádi poradí a pomůžou i naši bankéři na nejbližší pobočce,“ dodává Jiří Daneš.

[appbox googleplay hr.asseco.android.jimba.mUCI.cz]

[appbox appstore id468057018]

[appbox windowsstore 9nblggh08xx2]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře