Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyNový iPhone nebude mít větší displej, tvrdí server iMore

Nový iPhone nebude mít větší displej, tvrdí server iMore

V průběhu minulého týdne se znovu vynořily spekulace o tom, že připravovaná šestá generace iPhonu bude disponovat větším displejem, než měly dosud všechny vydané modely. Někteří pak predikovali dokonce obrazovku s úhlopříčkou až 4,6 palců.

Ne každý je však přesvědčen o tom, že se Apple směrem navýšení displeje skutečně vydá. Server iMore tvrdí, že nová generace znovu nabídne osvědčenou 3,5palcovou úhlopříčku.

Ostatně proč ne, uživatelé s ní jsou, vzhledem k stále rostoucím prodejům, spokojeni. Honbu za větší obrazovkou Apple asi raději přenechá výrobcům zařízení s Androidem. Pravděpodobně se nezmění ani rozlišení 640 × 960 obrazových bodů.

Nový iPhone bude mít v sobě zřejmě  integrovaný modul s podporou superrychlých sítí 4. generace LTE, poněvadž to přinesl již nedávno představený iPad.

Další novinkou by mohl být menší dokový konektor, o kterém se prvně začalo hovořit v lednu. Hlavním důvodem redukce jeho rozměrů bude úspora místa pro větší baterii. To byl ostatně prý i hlavní důvod, proč Apple počínaje iPhonem 4 přešel na SIM karty standardu Micro.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře