Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyNové venkovní kamerky D-Link Vigilance jsou už v prodeji!

Nové venkovní kamerky D-Link Vigilance jsou už v prodeji!

Společnost D-Link oznámil doplnění dvou nových kamer do svého portfolia dohlížecích řešení Vigilance. Venkovní malá válcová kamera DCS-4705E a venkovní kopulovitá kamera DCS-4605EV nabízejí snadno instalovatelnou, nepřetržitou ochranu s mnoha funkcemi a zajímavými parametry.

Obě kamery mají pevnou a odolnou konstrukci, aby dokázaly fungovat i v nepříznivých podmínkách. Vodotěsné pouzdro s krytím IP66 zajišťuje, že vydrží působení deště, prachu i teplot v rozmezí -30 až 50 °C. DCS-4605EV má navíc pouzdro se stupněm ochrany proti vandalismu IK10, takže se hodí také na místa, kde může docházet k pokusům o poškození nebo nežádoucí manipulaci s kamerou.

Dle výrobce jsou kamery ideální pro širokou škálu venkovních i vnitřních prostředí, jako jsou parkoviště, vstupy do budov a přístupové cesty. Díky podpoře PoE napájení se dají rozmístit na požadovaných místech bez nutnosti instalace dalších napájecích kabelů nebo elektrických zásuvek.

Oba nové modely mají ve výbavě pětimegapixelový obrazový snímač, který poskytuje rozlišení až 2 592 × 1 440 pixelů ve formátu 16:9 nebo 2 650 × 1 920 px ve formátu 4:3. Podporován je standard kódování H.265 (HEVC) a kamery dostaly také IR LED osvětlení, automaticky přepínaný IR filtr, redukci 3D šumu (3DNR) a nabízejí také široký dynamický rozsah jasu (WDR), což dále zvyšuje kvalitu videozáznamu pořízeného v náročných světelných podmínkách od úplné tmy až po místa s vysokým světelným kontrastem.

Venkovní kamerky D-Link DCS-4605E a DCS-4605EV se v České republice prodávají za částky kolem 4 200 korun včetně DPH.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře