Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyNové Google Glass by měly směřovat do pracovního segmentu

Nové Google Glass by měly směřovat do pracovního segmentu

Prodej Google Glass Explorer Edition byl v průběhu minulého roku zastaven, to však neznamená, že Google projekt vzdal. Aktuálně pracuje na nové verzi tohoto zařízení, které by mělo dostat větší displej, Intel Atom a podporu WiFi sítí.

Nové Google Glass, které se budou prodávat pod názvem Enterprise Editon, by dále měly přijít i s podstatně vylepšenou interní baterií, kterou by měla doplnit baterie externí. Konkrétní velikosti těchto baterek zatím nejsou známy, stejně jako skutečnost, na jakou frekvenci bude taktovaný procesor brýlí a jaké rozlišení bude mít jeho displej.

Nové brýle by Google navíc měl začít „tlačit“ do pracovního segmentu, o čemž se vlastně spekulovalo už minulý rok po skončení prodejů původní edice. Jak si tyto snahy představit bohužel zatím také nevíme.

Tyto informace se objevily na portálu 9to5Google. Autoři článku tvrdí, že informace jsou ověřené, my bychom ale zatím nedělali žádné závěry. Oficiálního představení Google Glass Explorer Edition, respektive představení vzhledu brýlí bychom se měli dočkat 28. prosince tohoto roku.

google-glass

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře