Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyNové fotografie smartphonu Sony Xperia Honami Z1, který zaútočí špičkovým fotoaparátem a...

Nové fotografie smartphonu Sony Xperia Honami Z1, který zaútočí špičkovým fotoaparátem a vysokým výkonem

Sony představí svůj top model pro letošní rok na veletrhu v Berlíně začátkem září. Smartphone, se kterým se setkáváme pod označením Honami, by se měl prodávat jako Xperia Z1. Sony nabídne svou novinku zákazníkům v bílém a černém provedení. Později možná uvede na trh i fialovou verzi.

O tom, že se nový špičkový Android od Sony bude jmenovat Xperia Z1, jako první informoval uznávaný vývojář alternativních ROM a kernelů s přezdívkou DooMLoRD.

A zdá se, že má skutečně dobré kontakty, na které se i v budoucnu bude moci spolehnout, neboť název telefonu potvrzuje stále více zdrojů.

Nové Sony bude používat výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 800, 2 GB RAM a dostane také Full HD displej. Hlavní fotoaparát se blýskne rozlišením dvacet megapixelů a jisté je také použití G objektivu a obrazového procesoru BIONZ.

Zatím však není jasné, kdy se telefon začne prodávat. Japonský výrobce také zatím nenaznačil, jaká bude jeho cenovka.

Kromě bílé a černé verze, by Sony mohlo později zákazníkům nabídnou telefon také ve fialovém provedení, uvádí se na webu AndroidAuthority.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Xperiaz1/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře