Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyNové aplikace pro mobilní bankovnictví Komerční banky se nyní dočkali i „jablíčkáři“

Nové aplikace pro mobilní bankovnictví Komerční banky se nyní dočkali i „jablíčkáři“

Po srpnovém představení zcela nové aplikace mobilního bankovnictví (Mobilní banka a Mobilní banka Business) pro telefony s operačním systémem Android nyní Komerční banka představila verzi i pro systém iOS. Na jejím vývoji a odladění se opět podílela přibližně tisícovka klientů KB i jiných bank. Zbrusu nová aplikace je výrazně jednodušší a přehlednější s intuitivním ovládáním.

„Stále hledáme nové možnosti a řešení, jak naše aplikace pro klienty vylepšit. Ačkoli nyní představujeme novou generací mobilního bankovnictví pro iOS, máme i jednu zásadní novinku pro uživatele s operačním systémem Android – přihlášení a autorizace přes Face Unlock. Komerční banka bude první bankou v ČR, která tuto autorizaci umožní,“ uvedl David Barczi, manažer Digitálních kanálů v KB.

Aplikace Mobilní banka je plně kompatibilní se systémy iOS 13 a iPadOS (nový systém pro iPady). Komerční banka rovněž připravuje možnost instalace těchto aplikací i na počítače Mac (MacOS Catalina).

Nové aplikace Komerční banky Mobilní banka a Mobilní banka Business pro iOS umožňují například:

– světlý a tmavý design;
– zjednodušené ovládání – pouze 5 položek menu;
– zobrazení PIN k platebním kartám;
– okamžité platby;
– stahování výpisů a daňových potvrzení k produktům KB a finanční skupiny;
– přehlednější detaily transakcí;
– hlavní účet se třemi nejpoužívanějšími funkcemi.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře