Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyNová verze galerie QuickPic přináší gesto pro označení více fotek najednou

Nová verze galerie QuickPic přináší gesto pro označení více fotek najednou

Vývojáři populární alternativní galerie QuickPic se v nejnovější verzi 4.5.2.2 nechali inspirovat inovacemi, které přinesla nová verze služby Fotky Google. Těšit se tak můžete na označení více fotografií jednoduchým gestem, ale i vylepšené vyhledávání, které však zatím neumí rozpoznat objekty na fotkách.

Do příslušného pole stačí zadat vámi zvolený výraz a na displeji telefonu se vám zobrazí všechny soubory, složky a fotografie, které dané slovo obsahují. Vyhledávání je přístupné z panelu akcí, který se nachází v horní části aplikace.

Největší a nejnávykovější novinkou verze s číselným označením 4.5.2.2 je funkce, díky které se snímky nyní snadno hromadně vybírají tahem prstu – více napoví animace.

Oficiálně bude nová verze galerie QuickPic ke stažení během několika příštích dnů, pokud však už nechcete déle čekat, můžete si stáhnout APK soubor a aplikaci si nainstalovat už dnes.

Stahujte:

QuickPic 4.5.2.2 beta

nexus2cee_qpZdroj: Mojandroid

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře