Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyNová verze aplikace Moje Mana zjednodušila nakupování jídla

Nová verze aplikace Moje Mana zjednodušila nakupování jídla

První velký update české iOS aplikace Moje MANA přináší jednoduchou platbu one click payment a propojení s Apple aplikací Zdraví.

Již několik týdnů se mluvilo o aktualizaci nové aplikace pro nákup unikátní práškové potraviny MANA. Uživatelé měli velká očekávání a konečně je to tady. Moje MANA přichází s řadou zlepšení.

Lidé získají díky nové verzi konečně pod kontrolu své kalorické příjmy a jejich nutriční obsah. Jednoduše naklikají jak velkou porci konzumují a odešlou data do aplikace Zdraví, která je pevnou ikonou na ploše každého iPhonu a iPadu. Aplikace jim nabídne podrobný rozbor zkonzumovaného množství proteinů, sacharidů, tuků, vlákniny, vitamínů, minerálů až po řadu dalších prvků. Rozsah sledování lze jednoduše nastavit při prvním použití.

„Do aplikace jsme nahráli výsledky našich nejnovějších laboratorních analýz, takže každý do posledního prvku ví, co konzumuje a v jakém množství,“ říká Jakub Krejčík, zakladatel projektu MANA. Vše je navíc zobrazeno v přehledné grafické formě.

Update aplikace umožní nejen jednodušší nakupování, ale také snadnější platbu. A to díky 3D Secure platebnímu systému, který si zapamatuje platební údaje pro příští objednávky, takže od teď v podstatě hotovost ani kreditní karta nebude potřeba. Podle slov Jakuba Krejčíka je tento systém platby naprosto bezpečný. „Pro realizaci platby je třeba se přihlásit do svého účtu na www.mojemana.cz. Údaje o platebních kartách však neukládáme ani nespravujeme my. Jsou uloženy u mezinárodní zabezpečené služby platebních bran GP WebPay.“

1 2 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře