Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyNová powerbanka TP-LINK TL-PB50 nabídne kapacitu 10 000 mAh

Nová powerbanka TP-LINK TL-PB50 nabídne kapacitu 10 000 mAh

Společnost TP-LINK na český trh uvádí vysokokapacitní přenosný zdroj (tzv. powerbanku) s označením TL-PB50. Novinka je určena k dobíjení chytrých telefonů, tabletů, MP3 přehrávačů, GPS, přenosných WiFi hotspotů a dalších zařízení tam, kde není k dispozici elektrická síť.

Powerbanka je osazena dvěma USB porty (5 V / 2 A a 5 V / 1 A), které umožňují nabíjení dvou zařízení zároveň, například tabletu a telefonu. Její kapacita 10 000 mAh navíc dostačuje pro tři až pět dobití chytrého telefonu, zajistí tedy týden i déle nezávislosti na elektrické síti. Dále je vybavena také LED indikátorem stavu vybití, který umožňuje uživatelům efektivně hospodařit se zbývající energií.

Podle výrobce se použité Lithium-Polymerové články od společnosti LG vyznačují zvýšenou tepelnou odolností, prodlouženou životností a technologií omezující vznik vnitřních zkratů. Proti poškození samotného zdroje i připojeného zařízení je model TL-PB50 vybaven také ochranou proti zkratu, přepětí, přetížení, přebití, podvybití a přehřátí. Rozměry powerbanky jsou 139,7 × 78,9 × 19,3 mm, hmotnost je 281,3 gramu.

Doporučená cena novinky TL-PB50 pro český trh zatím stanovena nebyla.

55a9s

TL-PB50_1 TL-PB50

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře