Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyNova Launcher již vychází z Androidu 4.1 Jelly Bean

Nova Launcher již vychází z Androidu 4.1 Jelly Bean

Nová verze Nova Launcheru od známého vývojáře TeslaCoil Software, který například také vytvořil WidgetLocker, aplikaci pro personalizaci odemykací obrazovky, již funguje ve fázi veřejné betaverze. Nova Launcher až doposud vycházel z Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich, nyní se jeho základem stala poslední verze Jelly Bean.

Betaverze přináší automatickou změnu widgetů, už není nutné ručně rovnat ikony, aby se udělal prostor pro miniapliakci (ikony se poskládají samy), import nastavení z ostatních launcherů, přidává informace a možnost odinstalace do rychlého menu. A v neposlední řadě je také o něco rychlejší.

Pro její instalaci využijte následujícího postupu: V oficiální verzi 1.2.2 přejděte do nastavení, tapněte na zkontrolovat aktualizace a poté na tři tečky (nachází se vedle changelogu) ? vyberte betu a zvolte aktualizovat.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře