Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyNová hra na mobily od Gameloftu vypadá jako Crysis 2

Nová hra na mobily od Gameloftu vypadá jako Crysis 2

Hardwarová výbava mobilních zařízení dnes strčí do kapsy nejeden počítač z 80. a 90. let. Smarpthony, které můžeme nosit v nevelké kapse u kalhot, stále častěji dostávají do vínku displeje s HD rozlišením. Uvnitř některých z nich pak kmitají čtyřjádrové procesory. Výkonu mají tato zařízení na rozdávání. Ale skutečně ho tolik potřebujeme?

Ano, potřebujeme, a to zejména v případě, pokud stejně jako já patříte k zapřísáhlým hráčům mobilních her. Nebo si opravdu myslíte, že by nedávno uvedený titul Dark Meadow: The Pact vypadal stejně božsky, kdyby běžel na něčem slabším než je Tegra 3?

V noci na dnešek se dostal na veřejnost také první oficiální trailer ze hry N.O.V.A. 3 ? Near Orbit Vanguard Alliance. Zatímco středeční teaser ukazoval krátké intro, nové video již ukazuje záběry ze samotného hraní.

Hra vypadá skvěle a také? jako Crysis 2. Gameloft vzal bombastický sci-fi hit z velkých platforem, trochu jej upravil a přivedl na mobilní zařízení. Tleskáme.

Hra vyjde v dalších týdnech na platformy iOS a Android. Na majitele Windows Phone 7 telefonů se opět zapomnělo.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře