Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyNová aplikace Family Locator vám pomůže udržovat kontakt s rodinou

Nová aplikace Family Locator vám pomůže udržovat kontakt s rodinou

Společnost Sygic představuje novou verzi aplikace Family Locator pro systémy iOS a Android, která přináší čerstvý a svěží design a je intuitivnější než kdy dříve. Další novinkou je funkce historie, která umožňuje uživatelům zobrazovat nejen místa, ale také pohyb všech rodinných příslušníků za posledních sedm dní.

Aplikace je k dispozici v obchodě Google Play a App Store. Skvělou zprávou je, že po dobu jednoho týdne od tohoto okamžiku si ji můžete stáhnout zdarma.

Family Locator má nyní nové, elegantní uživatelské rozhraní a umožní vám udržovat kontakt s příbuznými, za což vděčí užitečným funkcím. Uživatelé si nyní mohou nastavit upozornění na zóny, která jim dají vědět, když některé z jejich dětí opustí přednastavenou bezpečnou zónu nebo vstoupí do nebezpečné zóny.

Nová funkce historie umožňuje zobrazovat místa i pohyb všech rodinných příslušníků za poslední týden. Přímo z hlavní obrazovky aplikace pak můžete rodinným příslušníkům posílat bezplatné zprávy.

Vybrané funkce aplikace Family Locator:

 • Sledování místa pobytu přátel a dětí
 • Nastavení zón – aplikace vás upozorní, když vaše děti některou zónu opustí nebo do ní vstoupí
 • Nastavení úkolů pro děti podle zón (např. „Vyvenči psa v parku“)
 • Když děti splní úkol, mohou používat skvělé nové avatary
 • Zobrazení historie pohybu všech rodinných příslušníků za posledních 7 dní
 • Posílání zpráv rodinným příslušníkům zdarma

Pouze tento týden je aplikace Family Locator na portálech Google Play AppS tore k dispozici zdarma a funkci Location History můžete používat za malý poplatek. V případě Androidu vývojáři měsíčně žádají 2,69 eur. Pokud máte přístroj s iOS, musíte zaplatit příplatek za celý rok a to je přesně 12,99 eur.

[appbox appstore id588364107]

[appbox googleplay com.sygic.familywhere.android]

Sygic_family-deviceZdroj: Sygic

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

 1. Tato Aplikace nefunguje jak by měla.
  Vyplnil jsem na začáktu registraci a přesto že jsem fyzicky v ČR, tak to mojí polohu detekovalo v Pacifiku, asi 200 km od kontinentu Afrika, státu TOGO :(((
  Zkusil jsem změnu předvolby telefonního čísla z 0420 na +420 a obráceně, ale stejně to nezabralo.
  Program nefunguje korektně.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře