Pondělí, 10 června, 2024
DomůRecenzeNotable: Quick Reminder – Rychlá připomínka hnedka na očích

Notable: Quick Reminder – Rychlá připomínka hnedka na očích

Potřebujete rychle poznámku nebo připomínku? Kam jen ji do telefonu napsat, abyste na ni nezapomněli a měli ji stále na očích? Do aplikace na poznámky je to mnohdy zdlouhavé a složité a pokud zrovna nevyužíváte widget, tak také zbytečné. Co si počít v takovéto situaci? Využijeme notifikační lištu. Ano, notifikační lištu, proč to ještě nikoho nenapadlo?

Dnes si představíme aplikaci Notable: Quick Reminder, která slouží výhradně k vytváření rychlých poznámek pro aktuální potřeby.

A jak se s touto aplikací pracuje? Velice jednoduše a rychle. Při nainstalování je deafaultně v notifikační liště možnost přidání upomínky. Při stisku na tuto možnost se ihned otevře okno a je možné psát. Ještě je možné vybrat naléhavost a vše stvrdíme. Po uložení se poznámka uloží do lišty.

 Screenshot_2013-11-30-16-53-52 Screenshot_2013-11-30-16-53-38

Pokud se podíváme do nastavení aplikace, moc toho nenajdeme, ale upřímně, nic víc nepotřebujeme. Je možné nastavit akci při kliknutí, kde je možné zvolit editaci, zobrazení detailů nebo smazání.

Dále je možné vybrat jestli chceme mít rychlého zástupce v notifikační liště či nikoli. Posledními možnostmi je smazání přejetím, což je velmi pohodlné a také řazení s ostatními notifikacemi.

Co je však nejdůležitější, aplikace je v Obchodě Play zdarma a doporučuji ji minimálně vyzkoušet.

[appbox googleplay com.icechen1.notable]

[appbox googleplay com.icechen1.notable.pro]

Tomáš Rygl
Tomáš Rygl
Inženýr vysoké školy zaměřené na ekonomii, který je fanouškem mobilních technologií. Mezi nejoblíbenější společnosti Tomáše patří Google, Samsung a Apple.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře