Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyNokia představí zítra novinky s Windows Phone 8. Sledujte s námi

Nokia představí zítra novinky s Windows Phone 8. Sledujte s námi

Společnost Nokia se zítra pokusí o další restart. Na tiskové konferenci v americkém New Yorku představí své první chytré telefony, které budou založené na platformě Windows Phone 8. Náš magazín bude moci celou akci sledovat živě prostřednictvím videostreamu. Nabídneme vám tedy textový online přepis, ve kterém se dozvíte vše z první ruky.

Nepřehlédněte:

Nokia představí zřejmě pouze dva modely ? Lumii 820 a Lumii 920. Oba telefony se pochlubí výkonnými procesory s dvojicí jader, kvalitními fotoaparáty (Lumia 920 snad přijde s technologií PureView, kterou známe z modelu 808) a kvalitním dílenským zpracováním. Jejich tělo by mělo být vyrobené z jednoho kusu polykarbonátu. Lumie mají také přijít s nabíjením pomocí magnetické indukce ? telefony položíte na speciální podložku a započne dobíjení.

Také se těšíte se na nové Lumie? Uvažujete nad tím, že si některou z nich pořídíte? Patříte k příznivcům mobilní platformy Microsoftu? Dejte nám vědět v diskuzi.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře