Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyNokia představí první telefony s Windows Phone 8 již 5. září

Nokia představí první telefony s Windows Phone 8 již 5. září

Společnost Nokia dnes zaslala novinářům pozvánku na tiskovou konferenci v americkém New Yorku, na níž představí své mobilní telefony s Windows Phone 8. Chris Weber, který vede divizi prodeje a marketingu, již stihl Samsungu adresovat štíplavou poznámku, aby vzal novou generaci Lumií na vědomí.

Jestli bude představeno jedno, nebo více zařízení, stále nebylo potvrzeno. Dosud jsme slýchali hlavně o přístroji s krycím názvem Phi, který by se mohl stát novou vlajkovou lodí finského výrobce.

Phi má nabídnout 4,3palcový displej s HD rozlišením a dvoujádrový procesor Snapdragon S4. Očekávána je i podpora pro paměťové karty standardu microSD.

Léto pomalu končí a věci začínají nabírat na obrátkách. Kromě Nokie chystá uvedení svých modelů i Samsung a Apple. Ten by měl nový iPhone představit již 12. září. Čeká nás novinkami nabyté září.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře