Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyNokia Lumia 820 a 920 už mají z výroby nainstalovanou aktualizaci Portico

Nokia Lumia 820 a 920 už mají z výroby nainstalovanou aktualizaci Portico

Na konci minulého roku američtí a kanadští majitelé mobilních telefonů Nokia Lumia 820 a 920 dostali na své přístroje první OTA aktualizaci pro operační systém Windows Phone 8. Ta nesla krycí označení Portico a jejím cílem bylo opravit chyby systému a doplnit do něj několik chybějících drobností.

Nová verze přinesla například odstranění problémů s náhodnými restarty, možnost ponechat aktivní WiFi i v režimu spánku či vylepšení kvality fotografií za denního světla. Problémem ale je, že mimo USA a Kanadu aktualizace stále není dostupná. Evropští uživatelé se jí dočkají nejprve na počátku února. Alespoň tomu vše nasvědčuje.

Ať tak či onak, nová verze systému 8.0.10211.204 už je nainstalovaná na některých nových kusech rovnou z výroby, upozornil na to nizozemský e-shop KPN. To znamená jediné, aktualizace pro mezinárodní verzi se blíží.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře