Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyNokia Lumia 630 se ukazuje v celé kráse na oficiálním snímku

Nokia Lumia 630 se ukazuje v celé kráse na oficiálním snímku

Nokia by měla v dohledné době nabídnout nový smartphone s nejnovějším systémem Windows Phone 8.1. Nyní na internet unikl oficiální snímek připravovaného telefonu.

O Lumii 630 jsme vás již informovali. Má jít o jednodušší mobil, který bude vybaven novou verzí systému Windows Phone. Podle dostupných informací půjde také o první Nokii s WP se softwarovými ovládacími prvky (ze spodní části zmizí senzorová tlačítka).

Lumia 630 nabídne nepříliš velký dotykový displej s úhlopříčkou 4,3 palce. Zklame také nižší WVGA rozlišení. Ve výbavě by však nemělo chybět nic podstatného. K dispozici bude satelitní navigace, WiFi nebo podpora rychlých datových přenosů v 3G a 4G sítích.

Fotoaparát připravovaného finského smartphonu bude mít rozlišení osm megapixelů. Ve výbavě poněkud překvapivě chybí blesk. Prozatím také není jisté, zda fotoaparát nabídne automatické ostření. Otazník visí zatím i nad rozlišením pořizovaného videa. Vestavěnou paměť (v základu asi zastoupenou 4 GB) bude možné zvětšit pomocí paměťových karet. Paměť RAM má kapacitu 1 GB.

Otázkou zůstává, kdy finský výrobce nový smartphone uvede na trh. Uniklý oficiální snímek nicméně dává tušit, že by to nemělo dlouho trvat. Problém však je, že použitý systém Windows Phone 8.1 nebyl doposud oficiálně představen.

evleaksZdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře