Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyNokia Lumia 620 Protected Edition: Lumia odolná pádu a vodě

Nokia Lumia 620 Protected Edition: Lumia odolná pádu a vodě

Nokia se rozhodla podporovat platformu Windows Phone a tak všechny její telefony nesou tento operační systém. Prodeje ale nejsou přesvědčivé a Nokia se tak snaží zaujmout všemi možnými prostředky.

Vydává tedy levnou Lumii 620, ale v Protected Edition. V této edici bude spolu s telefonem dodáván speciální kryt, s kterým by měl telefon být odolný proti polití a nějaké míře prachu (certifikace IP54). Zvýšit odolnost by měl i při nechtěném pádu telefonu.

Lumia 620 má 3,8palcový displej s rozlišením 800 × 480 pixelů, dvoujádrový procesor Qualcomm Snapdragon S4 Plus s frekvencí 1 GHz, 512 MB operační paměti a 8 GB vnitřní paměti. Ta lze rozšířit pomocí paměťových karet.

Na zadní straně je 5Mpx fotoaparát s přisvětlovací LED diodou, vpředu webkamerka. Telefon napájí baterie s kapacitou 1300 mAh.

Základní Lumia 620 se u nás prodává od 4 000 Kč. Lumia 620 Protected Edition vychází na 6 000 Kč, ale jistě lze čekat zlevnění

Nokia Lumia 620 Protected Edition Zdroj: NextPowerUp

Předchozí článek
Další článek
Ondřej Košťál
Ondřej Košťálhttp://www.facebook.com/Ondrej.Kostal
Dlouholetý spolupracovník serveru PC Tuning, zajímá se o všechno okolo počítačů, techniky, internetu a v poslední době také focení.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře