Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyNokia 7.2 zlevňuje na bondovskou cenu. Zdarma dostanete dva lístky na film...

Nokia 7.2 zlevňuje na bondovskou cenu. Zdarma dostanete dva lístky na film Není čas zemřít

V nové bondovce s názvem Není čas zemřít bude agent nula nula sedm poprvé používat smartphone značky Nokia. Výrobce HMD Global proto přichází se zajímavou nabídkou. Stačí zakoupit chytrý telefon Nokia 7.2 v prodejnách řetězce Datart za akční cenu 7 007 korun (běžně se cena pohybuje kolem 8,5 tisíce), vyplnit všechny potřebné údaje na těchto stránkách a získáte dvě vstupenky na nový snímek zcela zdarma.

Nokia u nové bondovky nahrazuje dosavadního dodavatele Sony, přičemž v samotném filmu se kromě nového a dosud nepředstaveného chytrého 5G telefonu objeví právě i Nokia 7.2 a také legendární Nokia 3310. Samotný 5G telefon agenta Bonda bude odhalen na tiskové konferenci v Londýně již 19. března.

Závěrem připomeňme, že v Není čas zemřít agent 007 skončil aktivní službu a užívá si zasloužený odpočinek na Jamajce. Klid však nemá dlouhého trvání – objeví se totiž jeho starý přítel Felix Leiter ze CIA a požádá ho o pomoc. Následně se Bond během mise na záchranu uneseného vědce dostane na stopu nevyzpytatelného zločince, který disponuje nebezpečnou a velmi ničivou novou technologií

Premiéru si nový akční film měl odbýt teď v dubnu, ale vše je nakonec jinak. První slavnostní promítání Není čas zemřít se odkládá na listopad a důvod je prostý – koronavirus.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Stale neni Nokie 7.2 aktualizivana na Android 10,pritom ho mela dostat pred mesicem a nikdo s tim nic nedela.To je tedy duvod zlevneni?Nedodrzovani Androidu One?

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře