Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyNiubility B14. Miniaturní skládací elektrokolo téměř do kapsy.

Niubility B14. Miniaturní skládací elektrokolo téměř do kapsy.

Pokud hledáte nějaký zelenější dopravní prostředek na kratší cesty, Niubility B14 by vás mohla zaujmout. Nízká cena, malé rozměry a pořádná porce kilometrů na jedno nabití.

Přichází léto a to je nejlepší trávit čas venku na sluníčku. Výlety, cestování, příroda. Tam všude vás může povozit miniaturní skládací kolo Niubility B14. Na rozdíl od tradiční elektrokoloběžky si na něm i sednete, takže na delších cestách nebudete tolik unavení. A co všechno dalšího zvládne?

 

Hodně kilometrů na jedno nabití

Skládačka nabízí perfektní rovnováhu s podstatně větším dojezdem, než běžné koloběžky. A zároveň narozdíl od klasického elektrokola je podstatně skladnější. Uvnitř se skrývá výkonný 400W elektromotor, který se rozjede až na 25 km/h. Je dostatečně silný na to, aby zvládl stoupání až 25° – samozřejmě si to asi ukousne větší sousto z baterky a nejspíš se před „výkonem“ nesmíte moc přecpat. Ale rozhodně výkon motoru nechybí. A v kombinaci s akumulátorem o kapacitě 15 Ah / 48 V dokáže v čistě elektrickém režimu dojet až 60 km. Pokud si vzpomenete na starou dobrou Babetu a trochu mu pomůžete pedály, tak v asistované jízdě to bude dokonce 100 km.

Konstrukce na cesty

Jak už jsme zmiňovali, na rozdíl od elektrokola je Niubility B14 opravdu skladný a jako kdysi Eska se dá ohnout v půlce a složit do kompaktního balení. To se jednoduše vejde do kufru auta a pokud nemáte Citigo, vedle složíte ještě i pár kufrů! Rozměry jsou 122 x 49 x 108 cm v rozložené podobě, složená velikost je 71 x 37 x 64 cm. Rám je z masivního hliníku a celá ta paráda váží i s akumulátorem 21,5 kg. Uveze až 120 kg.

Projedete i lehčím terénem díky nezávislému odpružení předního i zadního kola a abyste rychle zastavili jsou na obou kolech pořádné kotoučové brzdy.

Výhodná cena

  • Minikolo je aktuálně dostupné za výhodnou cenu 14855 Kč včetně daně a dopravy v online obchodě Tomtop. Odesílají z Německa, takže doprava nebude dlouho trvat a nehrozí tahanice s dráby na celním odbavení.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře