Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyNintendo Switch je v USA nejlépe prodávanou konzolí v historii!

Nintendo Switch je v USA nejlépe prodávanou konzolí v historii!

Společnost Nintendo si může mnout ruce. Zájem o konzoli Switch je enormní, a o to nejen ve Spojených státech, i když pouze tam si nový systém za devět měsíců zakoupilo rekordních 4,8 milionu lidí. Žádná jiná konzole japonského výrobce se zatím neprodávala rychleji. Dosavadní prodejní rekord Nintenda držel model Wii, který se za stejné období dostal do rukou 4 milionům lidí.

Switch se na rozdíl od konkurence snaží hráče nalákat místo co největšího výkonu na jiný koncept hraní. Zařízení je dodáváno se dvěma oddělitelnými ovladači do jedné ruky a s dokem, který lze propojit s televizí. Ve chvíli, kdy konzoli vytáhnete z dokovací stanice, máte přenosný herní systém s vlastní obrazovkou. Switch tedy odbourává nutnost pořizování dvou přístrojů, nyní vám na doma i na cesty stačí jen jedno.

Výbornému vstupu konzole do prodeje pomohl zejména špičkový startovní titul The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Ten si společně s konzolí ve Spojených státech zakoupilo 55 majitelů Switche.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Ako dpč čo robí to debilné okno na zdieľanie cez článok? Dajte ho láskavo preč. Už neviete akú debilinu vymyslieť.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře