Pátek, 28 června, 2024
DomůNovinkyNexus 7: Druhá generace s výkonnějším procesorem přijde v létě!

Nexus 7: Druhá generace s výkonnějším procesorem přijde v létě!

Dle zdroje blízkého deníku Reuters se nástupce sedmipalcového tabletu Nexus 7 dočkáme v červenci. Tablet bude znovu vyrobený společností Asus a Tegru 3 vystřídá procesor od Qualcommu. Vylepšený bude taktéž displej, který údajně nabídne vyšší rozlišení.

V novém přístroji by měl tikat procesor od firmy Qualcomm. Zatím se neví, zda půjde o model Snapdragon 600, 800 či něco jiného. Co však s jistotou víme, tak to je to, že tablet bude osazený panelem s vyšším rozlišením s tenčím obvodovým rámečkem. Hodně se hovoří o Full HD rozlišení, což je standard v nejvyšší třídě pro letošní rok.

Více než dobrou prodejnost by měla znovu zaručit s citem nastavená cena. Reuters, respektive zdroj obeznámený se situací u tchajwanského výrobce, se domnívá, že se opět bude pohybovat někde na hranici 200 dolarů.

Dalším prodejním argumentem bude přítomnost nového Androidu 5.0 Key Lime Pie, jenž přinese nové funkce a vylepšení.

Zdroj: Reuters

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Ahoj,bohužel nyned je hra vypnute1. Lze to slevodat na Hlavned stre1nce v prave9m sloupci. Snažedm se to udržovat co nejpřesněji, tak se podle toho de1 orientovat, zda je hra spuštěna nebo ne.Nyned se pracuje na zcela nove9m světě, čili hra se spusted až vfdhledově zřejmě rovnou s rozpracovanfdm novfdm světem, kterfd se bude průběžně aktualizovat.Opravdu se snažedme vytvořit origine1lned a na detaily plnfd svět, kterfd již nyned je v mnohe9m bohatšed než svět původned. Pracuje se již s předběhovou mapou, kdy svět, kterfd se současně tvořed, je jen jeden ostrov z několika v cele9m předběhu.Mysledme, že se me1te na co těšit, ale ještě to spuštěned chvedli potrve1.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře