Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyNew York zaplavují billboardy. Lákají na představení Samsungu Galaxy S IV

New York zaplavují billboardy. Lákají na představení Samsungu Galaxy S IV

Za necelý týden bude oficiálně odtajněn jeden z nejočekávanějších smarpthonů letošního roku. Dojde k tomu v americkém městě New York, které se již pomalu na tuto velkolepou událost připravuje. Galaxy S4 spatří oficiálně světlo světa ve čtvrtek 14. Na Wall Street však billboardy, které kolemjdoucím připomínají, že mají být připraveni, můžeme spatřit už dnes.

Představení nástupce současného populárního modelu Galaxy S III je pouze jednou epizodou z mnoha, jak se můžeme dočíst. Samsung si toho pro nás pro letošek připravil více.

Na to, jak Galaxy S IV bude vypadat, si musíme ještě počkat. Eldar Murtazin sice prozradil, že bude mít plastové tělo a že přijde ve dvou variantách ? s procesory Exynos a Snapdragon.

Už několikrát se ale jeho informace ukázaly jako nepřesné. Za několik dní si tedy budeme moci ověřit, zda měl či neměl pravdu.

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře