Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyNeuhlídali ho. Huawei P9 uniká na dalších fotografiích

Neuhlídali ho. Huawei P9 uniká na dalších fotografiích

Přestože do oficiálního představení chytrého telefonu Huawei P9 zbývá ještě necelý měsíc, na to, jak bude vypadat, se můžeme podívat už nyní. Zdrojem úniku nejnovějších fotografií jsou znovu sociální sítě.

Svůj nejlepší smartphone čínský výrobce odhalí až ve středu 6. dubna na tiskové konferenci v Londýně (kam jsme mimochodem také pozvaní). Jeho podobu se však utajit nepodařilo a intenzita úniků fotografií narůstá.

Nové snímky opět potvrzují velmi dobře vypadající hliníkové tělo, jehož design se nese v duchu ostřejších uhlů a rovných čar, kulatou čtečku otisků prstů či dvojitý fotoaparát na zadní straně.

Připomeňme, že smartphone by měl přinést 5,2palcový displej s Full HD rozlišení 1 920 × 1 080 pixelů, osmijádrový procesor Kirin 950, 3 GB RAM, 32GB vnitřní úložiště, duální 12Mpx fotoaparát (optiku má dodat jedna z nejpovolanějších firem – Leica) a baterii s kapacitou 3 900 mAh. Potěšující informací je také přítomnost nového konektoru USB Type-C.

1 2 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře