Nepropásněte výraznou slevu unikátní hry Machinarium pro Android a iOS


Nepropásněte výraznou slevu unikátní hry Machinarium pro Android a iOS

České tvůrčí studio Amanita Design oslavuje vydání explorativní adventurky Botanicula pro iPad a při té příležitosti zlevnilo svou starší hru Machinarium. Majitelé smartphonů a tabletů s iOS a Androidem si ji teď mohou zakoupit se 40% slevou.

Machinarium je světově proslavená hra se spoustou hádanek, hlavolamů a miniher, které provětrají pořádně vaše mozkové závity. Tato klikací adventura získala řadu ocenění za grafiku, hudební doprovod i skvělé recenze v nejprestižnějších magazínech.

Hlavním hrdinou Machinaria je robůtek Josef, který skončil sice jako kus plechu na šrotišti, může mu ale Bratrstvo Černočepičáků zabránit v tom, aby zachránil svou robo-přítelkyni a rodné město? Kdepak! Robo-občané Machinária budou zase svobodní!

‎Machinarium
‎Machinarium
Vývojář: Amanita Design s.r.o.
Cena: 129,00 Kč
Machinarium
Machinarium
Vývojář: Amanita Design
Cena: 99,00 Kč
The app was not found in the store. 🙁

Machinarium

Zdroj: PocketGamers

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.