Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůRecenzeNejúchylnější a celkově nejujetější aplikace všech dob

Nejúchylnější a celkově nejujetější aplikace všech dob

Připadáte si jako docela normální, obyčejní lidé? Tak to jste ještě neviděli aplikace z našeho seznamu nejúchylnějších, nejpodivnějších a celkově nejujetějších aplikací všech dob. Díky nim s přehledem dostanete pocit, že jste se narodili v jiném století, nebo rovnou na úplně jiné planetě.

Je zřejmé, že vytvořit něco tak podivného by nás samotné nenapadlo, jak ale na nápad vytvořit takové aplikace přišli jejich tvůrci? Mají zvrácený smysl pro humor? Myslí si, že zvrácený smysl pro humor máme my? Vedou je k tomu nějaké jiné pohnutky, jako třeba to, že svůj výtvor berou docela vážně? Je zřejmé, že u zrodu následujících aplikací stál ujetý smysl pro humor. I když to nikdy nebudeme moci říct s jistotou. Posuďte sami.

Pozn.: Pokud se námi uváděná aplikace nenalézá zároveň na Google Play a iTunes, v absentujícím obchodě jsme se pokusili najít alespoň její ekvivalent.. V některých případech to však nebylo možné.

Paper Racing

Jenom tak na začátek, pro zahřátí. Paper Racing je hra, v níž na čas rozmotáváte ruličku papíru. To celé sami, nebo v multiplayeru. Jo a pozor – ve hře se nacházejí i tři achievementy!

paper-racing

[appbox googleplay com.droidhen.paperracing]

Kissing Test App (iHobo)

Aplikace Kissing Test App vás vyzkouší z toho, jak umíte líbat. Jak? Po spuštění vás vyzve, abyste své líbací umění vybalili na displej vašeho telefonu či tabletu. A nakonec vám udělí i známku! Dávejte si pozor, abyste si ve snaze o zisk nejvyššího hodnocení neukroutili jazyky!

kissing-test-app

[appbox googleplay com.kissingtestapp.app]

[appbox appstore id378057961]

Pointless Game

Tahle hra nemá žádný smysl. Je úplně zbytečná, trapná a nikdo ji nechce hrát. Nebo snad ne? Více jak 5000 stažení na Google Play vypovídá o tom, že snažit se udržet prst na displeji bez přerušení po co nejdelší dobu pro někoho smysl má. A v tabulce nejlepších hráčů se dozvíte i to, kdo se v této činnosti vyžívá úplně nejvíc!

pointless-game

[appbox googleplay com.georgercainjr.pointlessgame]

Electric Shaver

Elektrický holicí strojek ve třech různých variantách. Můžete ho vypnout a zapnout. Poslechnout si jeho bzučení. A možná si díky němu také uděláte srandu z nějakého důvěřivějšího jedince. A to je vlastně úplně všechno.

electric-shaver

[appbox googleplay com.mdb.android.electricshaver]

[appbox appstore 391301859]

Pimple Popper

Mačkání beďarů. Někdo tuto činnost nenávidí, no a někdo se jí naopak věnuje tuze rád. A tak si stáhne hru Pimple Popper a vrhne se do toho alespoň virtuálně. Celosvětově si Pimple Popper stáhlo více jak 10.000.000 lidí. Tomu se říká úlet!

pimple-popper

[appbox googleplay mobilehead.android.pp]

[appbox appstore 329559046]

[appbox appstore 312383694]

PoopLog

V PoopLog si můžete vést záznamy o stavu vaší stolice, času a místu, kdy k ní došlo a o mnoha dalších s tím spojených věcech. Dobře, přiznáme to hned a na rovinu. Tuto aplikaci vytvořil člověk, který kvůli střevním problémům dostal od doktora nakázáno vést si záznamy o svém vyměšování (viz. info uvnitř aplikace). Ovšem – pokud aplikaci z tohoto kontextu vytrhnete, je to docela síla, že?

pooplog

[appbox googleplay com.kefsco.pooplog2]

[appbox appstore 323438754]

Places I’ve Pooped

Zatímco výše zmíněná aplikace byla vytvořena ze zdravotních důvodů, autor aplikace Places I’ve Pooped se netají tím, že jeho výtvor je pouhý žertík. Jeho smyslem je ukládat si pozici míst, na kterých jste se byli vyprázdnit. Pakliže cestujete do rozvojových zemí, kde je nouze o slušné záchody (nebo je dokonce nemají na skladě), pravděpodobně pro aplikaci naleznete i jiný účel.

place-ive-pooped

[appbox googleplay vartanian.android.placesivepooped]

[appbox appstore 417926033]

S.M.T.H.

S.M.T.H. je zkratka pro Send Me To Heaven. Po instalaci aplikace se z vašeho mobilního přístroje stane herní zařízení, které spočítá, jak vysoko jste ho dokázali vyhodit. Ano, pochopili jste dobře. Tahle hra je skutečně postavěná na tom, vyhodit svůj mobil co nejvýše od země. Že by se výrobci mobilů snažili o větší prodeje?

smth

[appbox googleplay com.carrotpop.www.smth]

Fake Me Out of Here

Každý z nás se někdy potřeboval dostat z nepříjemné schůzky a nevěděl, jak se vymluvit, takže tuhle aplikaci svým způsobem pochopíme asi všichni. Dokáže totiž zařídit, aby vám po zatřesení s mobilem zavolala vámi zvolená osoba z vámi požadovaného telefonního čísla, jenom jako. Na druhou stranu… Vážně to použije někdo ve skutečnosti?

fake-me-out-of-here

[appbox googleplay com.incrediapp.fake.call.shake.me.out.of.here.lite]

[appbox googleplay com.incrediapp.fake.call.shake.me.out.of.here]

Baby Translate

Tvůrce Baby Translate tvrdí, že aplikace přeloží vše, co si povídají a myslí vaše miminka – včetně křiku, pláče i nevinného žvatlání.  

cry-translator

[appbox googleplay com.atxproit.android.babytranslate]

[appbox appstore 332636983]

TapThat

Abyste aplikaci TapThat rozjeli, budete potřebovat dva telefony. Na jednom z nich si vyberete svého avatara, na to telefon spojíte s druhým přístrojem, na němž si vyberete avatarovu polovičku a potom telefony začnete přibližovat, mačkat a naklánět tak, aby došlo k dokonalému spojení. Ptáte se, co z toho budete mít? No přeci dobrý pocit, že si váš telefon užil nezávazný sex.

tapthat

 

[appbox googleplay com.tapthat]

Watermelon Prober

Také máte problém s výběrem zralého vodního melounu? Aplikace Watermelon Prober vám v tom prý pomůže. Stačí spustit, telefon přiložit na meloun a poklepat. Výsledek však nezaručujeme!

melon-meter

[appbox googleplay com.sohu.blog.lzn1007.WatermelonProber]

[appbox appstore 450015952]

Ghost Radar Classic

Chcete se přesvědčit, zdali vaše mrtvá babička nebloudí po domě a nesleduje vás ve chvílích, kdy se to zrovna nehodí? Nebo prostě jen chcete mít jistotu, že jste v bezpečí, že se kolem vás nevyskytují žádné nadpřirozené jevy? V obou případech se prý můžete spolehnout na Ghost Radar Classic, díky němuž odhalíte všechny duchy v okolí. Docela sranda, ale zkuste si aplikaci zapnout v noci někde daleko od civilizace.

ghost-radar

[appbox googleplay com.spudpickles.grc]

[appbox appstore 368470785]

Sexy Girl Talk

Za Sexy Girl Talk na iTunes vypláznete něco přes dolar (na Google Play ji nenajdete). Za své peníze pak dostanete aplikaci, která vás učí odříkávat písmena abecedy v angličtině. Tvůrci Sexy Girl Talk chtěli svou aplikaci odlišit od tisíců dalších aplikací tohoto druhu, takže ji nechali nadabovat. Hlas dabérky je přitom tak sexy, že aplikace si na iTunes vysloužila rating 12+, což znamená, že v ní narazíte na mírný sexuální odkaz a nahotu. Další důkaz, že Američani jsou přehnaně prudérní.

sexy-girl-talk

[appbox appstore 315915261]

iNap@Work

Aplikace iNap@Work za vás neudělá vaši práci, ale pomůže vám vypadat tak, jako byste pracovali. Jednoduše v ní nastavíte, jak často se věnujete jednotlivým činnostem (např. ťukání do klávesnice, klikání myši atd.) a telefon pak zvuky bude vyluzovat za vás. No a vy si mezi tím můžete položit hlavu na stůl a spát – tedy pokud máte oddělenou kancelář a pokud vám šéf vaše nové pracovní nasazení uvěří.

inapwork

[appbox appstore 310546791]

Games for Cats

Doteď jsme se věnovali aplikacím a hrám pro nás, pro lidi. Ale co naše kočky? Na ty jsme úplně zapomněli! Pokud byste to svým chlupáčům chtěli vynahradit, určitě jim pořiďte hru s názvem Games for Cats (nebo desítky tomu podobných her, jejichž seznam naleznete například zde). Ta na displeji vašeho mobilu nebo tabletu vytvoří kočičí ráj v podobě pobíhajících myšek, poskakujících míčků a plujících rybek, které kočky zneškodní přimáčknutím tlapky. A teď se podržte – ono to na některé kočky vážně funguje.

games-for-cats

[appbox googleplay com.addgames.GamesForCats]

[appbox appstore 406740405]

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře