Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyNejtenčí chytrý telefon? Vivo X3. Má jen 5,75 mm

Nejtenčí chytrý telefon? Vivo X3. Má jen 5,75 mm

Všichni výrobci se stále předhánějí, kdo bude mít nejtenčí telefon. Paradoxně je vždy trumfne nějaký čínský méně známý výrobce. A to se děje i nyní. Přichází totiž společnost Vivo se svým telefonem Vivo X3.

A není to žádné ořezávátko. Telefon má 5palcový displej s rozlišením 1280 × 720 pixelů. Ne každý se honí za vysokými čísly. Nad displejem se vedle sluchátka nachází 5Mpx webkamera a senzory přiblížení a okolního osvětlení. Pod ním jsou pak tři senzorová tlačítka. Z fotografií je pak vidět jeho tloušťka, která je jen 5,75 mm. Pozor, ať jej nezlomíte.

Na druhé straně najdeme ještě čočku 8Mpx fotoaparátu, přisvětlovací LED diodu a dole pak hlasitý reproduktor. Uvnitř telefonu se nachází čtyřjádrový procesor MediaTek MT6589 na architektuře Cortex-A7 s frekvencí 1,5 GHz, 1 GB operační paměti a 16 GB vnitřního úložiště. To vše napájí baterie s kapacitou 2 000 mAh.

V telefonu najdeme také kvalitní zvukový DAC převodní vyrobený společností ESS. V telefonu je nainstalovaný operační systém Android 4.2.2 Jelly Bean s vlastní grafickou nadstavbou.

Vivo X3 se někdy okolo září začne prodávat nejdříve v Číně za cenu 408 dolarů (8 000 Kč).

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Vivo X3/“/]

Zdroj: NextPowerUp

Ondřej Košťál
Ondřej Košťálhttp://www.facebook.com/Ondrej.Kostal
Dlouholetý spolupracovník serveru PC Tuning, zajímá se o všechno okolo počítačů, techniky, internetu a v poslední době také focení.
Další články

3 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře