Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyNejtenčí mobil na světě k nám míří z továrny Gionee!

Nejtenčí mobil na světě k nám míří z továrny Gionee!

Gionee je čínský výrobce telefonů, který má na domácím trhu poměrně slušné renomé. Nyní se od této skutečnosti chystá odrazit a expandovat do světa jako výrobce nejtenčích telefonů na světě. 

Výsledek zeštíhlovací horečky společnosti Gionee je telefon s kódovým označením GN9005. Ten by měl mít v pase pouhých 5 milimetrů. Od předchozího modelu Gionee Elife S5.5 (u nás se prodával jako Prestigio Grace) s tloušťkou těla 5,55 mm je to výrazný pokrok.

Vzhledem k zeštíhlovací kůře nemůžeme očekávat, že ultratenká břitva nabídne high-tech technické vybavení. Android telefon se 4,8 palcovým AMOLED displejem s HD rozlišením je osazen čtyřjádrem s taktem 1,2 GHz, 16 GB vnitřní paměti, 8Mpx fotoaparát a baterii s kapacitou 2050 mAh.

gionee

Na chytrý telefon Gionee GN9005 už výrobce dostal certifikaci Čínského telekomunikačního úřadu a tak jeho výroba může pomalu začít. Kdy se objeví na našem trhu zatím není známo.

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře