Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyNejrychlejší powerbanka na světě se dobije za 30 minut

Nejrychlejší powerbanka na světě se dobije za 30 minut

Na dobití powerbanky Yukuma 10 nemusíte čekat půl dne, jak je to běžné u konkurenčních modelů, svou kapacitu na sto procent totiž dokáže doplnit během pouhé půlhodiny.

Yukuma 10 s kapacitou 10 000 mAh dokáže bez problémů dobíjet chytré telefony, tablety, fotoaparáty, kapesní konzole či akční kamery. Rozměry zařízení jsou 160 × 85 × 15 milimetrů, hmotnost pak 311 gramů. Powerbanka dokáže dodávat šťávu hned dvojici USB zařízení zároveň rychlostí 5V/2A. Pokud dojde k připojení Quick Charge 3.0 kompatibilního telefonu/tabletu, automaticky se spustí rychlodobíjení.

Patentovaná technologie společně se speciální síťovou nabíječkou umožňuje bleskové nabití samotné powerbanky do plného stavu za pouhých 30 minut. To je zásadním rozdílem oproti modelům běžně dostupným na českém trhu.

Yukuma 10 je dostupná v černé, růžové, zlaté a šedé barvě. Tělo powerbanky je vyrobeno z hliníku, který poskytuje pasivní chlazení a chrání ji před mechanickým poškozením. V českých e-shopech je dostupná za cenu začínající na 1 599 Kč s DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře