Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyNejnovější wearable Ritot rozpoutalo crowdfundingovou bouři, podívejte se proč!

Nejnovější wearable Ritot rozpoutalo crowdfundingovou bouři, podívejte se proč!

Jste přesvědčeni, že o tzv. „wearables“ není zas takový zájem? Nový projekt Ritot dokazuje, že to chce jenom originální myšlenku!

Během několika desítek hodin, po které se Ritot nachází na serveru Indiegogo, bylo na tento projekt vybráno téměř 160 tisíc dolarů. To je 2x více, než jeho autoři po lidech původně žádali. A co je na novém wearable Ritotu tak zvláštního?

Ritot kašle na obrazovky všeho druhu. Ty se chystá nahradit projekcí údajů přímo na vaší ruku. Projekce z náramku využívá jiných světelných paprsků ve dne a v noci, takže údaje vyobrazené na vaší ruce by měly být vždy dostatečně ostré.

Autoři Ritotu slibují, že náramek bude tvořen kvalitními materiály a podle videa to vypadá, že si i na samotném designu náramku dali záležet. Ostatně náramek bude po většinu času na parádu, jelikož vybrané informace zobrazí pouze po stlačení příslušného tlačítka a to na dobu jen několika sekund, což je super.

Náramek Ritot by měl být vodotěsný a díky dokovací stanici byste si měli jednoduše naprogramovat, jaké údaje a jakým způsobem bude ukazovat. Mnohem důležitější je ovšem skutečnost, že náramek půjde propojit s Androidem, iOS i Windows Phone a nechat si tak zobrazovat např. příchozí volání atd. Pokud vás Ritot zaujal, shlédněte video níže, případně navštivte stránky projektu a zapojte se do veřejné sbírky.

https://www.youtube.com/watch?v=OfmReO31grA

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře