Nejlepší aplikace pro přizpůsobení barvy notifikační LED


Nejlepší aplikace pro přizpůsobení barvy notifikační LED

Stále více smartphonů je vybaveno notifikačními diodami, což společně se snahou uživatelů přizpůsobit si svá zařízení k obrazu svému vede k množícím se aplikacím, prostřednictvím nichž si můžeme změnit barvy LED diody.

Možnosti těchto aplikací se ani zdaleka nezastavují u změny barvy, která bude pro LED smartphonu permanentní, ale nabízejí i možnosti přiřadit jednotlivé barvy různým notifikacím – to znamená modré světélko pro Facebook, zelené pro e-mail atd.

Bohužel stejně jako u všech jiných aplikací platí, že jen některé fungují skutečně, tak jak mají a že jen na některé z nich je spolehnutí. Ty nejznámější aplikace sloužící k přizpůsobení barvy notifikační LED jsme vyzkoušeli a v následujícím článku vám přinášíme výběr těch NEJ.

Všechny aplikace níže jsou určené pro Android, bohužel pro iOS a Windows Phone není tento typ aplikací dostupný (nebo o nich alespoň nevíme).

Ještě předtím, než si některou z aplikací vyzkoušíte, nebo rovnou koupíte, důrazně vás upozorňujeme, že ne všechna zařízení tuto funkci podporují.

Light Manager

Velmi jednoduchá aplikace pro změnu barvy diody, v níž si vedle samotné barvy lze nastavit spoustu dalších věcí, například i rychlost blikání světélka, nebo míchání barev blikání.

light-manager

Light Manager - LED Settings
Light Manager - LED Settings
Vývojář: MC Koo
Cena: Zdarma
Light Manager Pro - LED Settings
Light Manager Pro - LED Settings
Vývojář: MC Koo
Cena: 39,99 Kč

Light Flow

Pravděpodobně jedna z nejznámějších a tudíž i nejrozšířenějších aplikací pro změnu barvy LED, které opět nabízí velmi široké možnosti nastavení. Bohužel však výhradně v placené verzi, lite verze je značně osekaná.

light-flow

Light Flow - LED Control
Light Flow - LED Control
Vývojář: Reactle
Cena: Zdarma
Light Flow Pro - LED Control
Light Flow Pro - LED Control
Vývojář: Reactle
Cena: 59,99 Kč

LED Blinker

Uživatelsky přívětivá aplikace, která vás nechá měnit barvu a četnost blikání posuvnými jezdci. Nic jiného u ní nečekejte. Bohužel lite verze této aplikace je značně zaplevelená různými reklamami a tak pro klidné nastavování doporučuji zakoupit profesionální verzi.

led-blinker

LED Blinker Notifications Lite
LED Blinker Notifications Lite
LED Blinker Notifications Pro
LED Blinker Notifications Pro
Vývojář: Mario Ostwald
Cena: 109,99 Kč

Ultimate LED

Ultimate LED je oproti ostatním aplikacím našeho seznamu výjimečná několika svými vedlejšími funkcemi. Vedle samotného nastavování barev a rychlosti blikání pro notifikace různých aplikací umí notifikace vybraných aplikací také vypnout. Kromě toho v ní můžete nastavit režim spánku, takže vás mobil v posteli už nikdy nebude světlem rušit.

ultimate-led

Ultimate LED
Ultimate LED
Vývojář: KLD Corp.
Cena: Zdarma

MyLED

Moc pěkně řešená aplikace, která vám dovolí nastavit si pro každý nainstalovaný prográmek ve vašem smartphonu vlastní barvu a rychlost blikání a to ve velmi přehledném uživatelském prostředí. Tento skvost bohužel nenabízí profesionální verzi a tak se budete muset smířit s otravnými reklamami.

myled

MyLED
MyLED
Vývojář: Odisho Studios
Cena: Zdarma

LED Notification

Také LED Notification je na Google Play k dispozici výhradně ve free verzi a také ona je prorostlá reklamami, nicméně pocitově je to o něco lepší. Co se týče samotné aplikace, ta vedle změny barvy diody uživatelům dovolí přiřazovat různé druhy blikání k různým aplikacím. Jednoduše a přehledně.

led-notification

LED Flash Notifications Alerts
LED Flash Notifications Alerts
Vývojář: Studio2
Cena: Zdarma
The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.