Neděle, 23 června, 2024
DomůRecenzeNejlepší aplikace pro přizpůsobení barvy notifikační LED

Nejlepší aplikace pro přizpůsobení barvy notifikační LED

Stále více smartphonů je vybaveno notifikačními diodami, což společně se snahou uživatelů přizpůsobit si svá zařízení k obrazu svému vede k množícím se aplikacím, prostřednictvím nichž si můžeme změnit barvy LED diody.

Možnosti těchto aplikací se ani zdaleka nezastavují u změny barvy, která bude pro LED smartphonu permanentní, ale nabízejí i možnosti přiřadit jednotlivé barvy různým notifikacím – to znamená modré světélko pro Facebook, zelené pro e-mail atd.

Bohužel stejně jako u všech jiných aplikací platí, že jen některé fungují skutečně, tak jak mají a že jen na některé z nich je spolehnutí. Ty nejznámější aplikace sloužící k přizpůsobení barvy notifikační LED jsme vyzkoušeli a v následujícím článku vám přinášíme výběr těch NEJ.

Všechny aplikace níže jsou určené pro Android, bohužel pro iOS a Windows Phone není tento typ aplikací dostupný (nebo o nich alespoň nevíme).

Ještě předtím, než si některou z aplikací vyzkoušíte, nebo rovnou koupíte, důrazně vás upozorňujeme, že ne všechna zařízení tuto funkci podporují.

Light Manager

Velmi jednoduchá aplikace pro změnu barvy diody, v níž si vedle samotné barvy lze nastavit spoustu dalších věcí, například i rychlost blikání světélka, nebo míchání barev blikání.

light-manager

[appbox googleplay com.koo.lightmanager]

[appbox googleplay com.koo.lightmanagerpro]

Light Flow

Pravděpodobně jedna z nejznámějších a tudíž i nejrozšířenějších aplikací pro změnu barvy LED, které opět nabízí velmi široké možnosti nastavení. Bohužel však výhradně v placené verzi, lite verze je značně osekaná.

light-flow

[appbox googleplay com.rageconsulting.android.lightflowlite]

[appbox googleplay com.rageconsulting.android.lightflow]

LED Blinker

Uživatelsky přívětivá aplikace, která vás nechá měnit barvu a četnost blikání posuvnými jezdci. Nic jiného u ní nečekejte. Bohužel lite verze této aplikace je značně zaplevelená různými reklamami a tak pro klidné nastavování doporučuji zakoupit profesionální verzi.

led-blinker

[appbox googleplay com.ledblinker]

[appbox googleplay com.ledblinker.pro]

Ultimate LED

Ultimate LED je oproti ostatním aplikacím našeho seznamu výjimečná několika svými vedlejšími funkcemi. Vedle samotného nastavování barev a rychlosti blikání pro notifikace různých aplikací umí notifikace vybraných aplikací také vypnout. Kromě toho v ní můžete nastavit režim spánku, takže vás mobil v posteli už nikdy nebude světlem rušit.

ultimate-led

[appbox googleplay kldsoft.ultimatelednotificator]

MyLED

Moc pěkně řešená aplikace, která vám dovolí nastavit si pro každý nainstalovaný prográmek ve vašem smartphonu vlastní barvu a rychlost blikání a to ve velmi přehledném uživatelském prostředí. Tento skvost bohužel nenabízí profesionální verzi a tak se budete muset smířit s otravnými reklamami.

myled

[appbox googleplay com.gmail.enlilodisho18.myled]

LED Notification

Také LED Notification je na Google Play k dispozici výhradně ve free verzi a také ona je prorostlá reklamami, nicméně pocitově je to o něco lepší. Co se týče samotné aplikace, ta vedle změny barvy diody uživatelům dovolí přiřazovat různé druhy blikání k různým aplikacím. Jednoduše a přehledně.

led-notification

[appbox googleplay com.Studio2.LedNotificationFree]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře