Neděle, 30 června, 2024
DomůNovinkyNa nejlepší androidy bude iPhone 6 ztrácet. Pohánět jej má baterie kapacity...

Na nejlepší androidy bude iPhone 6 ztrácet. Pohánět jej má baterie kapacity jen 1 810 mAh

Výdrž na baterii je u současných iPhonů průměrná, jejich majitelé je musí často nabíjet i vícekrát denně, aby je mohli používat. To samozřejmě není pohodlné a mnoho z nich tak s nadějemi vzhlíží k novému iPhonu 6. Ve vzduchu však visí možné zklamání.

Energií by měl totiž smartphone zásobit článek kapacity 1 810 mAh, což je slušný rozdíl oproti aktuálnímu iPhonu 5S s kapacitou 1 560 mAh, avšak nový model bude vybaven větším 4,7palcovým displejem s vyšším rozlišením 960 × 1 704 obrazových bodů – hardware se při vykreslování více zapotí a řekne si o více energie.

Výsledek tak bude zřejmě stejný jako u 5S (Apple udává až 10 hodin volání v síti 3G, 10 hodin surfování přes WiFi), pokud se informace čínských serverů potvrdí.

Uvidíme, s čím Apple na podzim nakonec přijde. Doufejme, že nás pozitivně překvapí. Zveřejněné fotografie nelze považovat za stoprocentní důkaz, mohou např. zobrazovat baterii některého z klonů nového iPhonu.

1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

9 KOMENTÁŘE

    • Poraď mi co je pořádný mobil, Android a WP jako systém nechci, mám Nexus 7 a je to děs, za mě nejhůř utracený prachy 🙂

    • Ty si sračka a potom ještě android produkce. iPhone má nejlepší operační systém, a ikdyž je o rok starší než letošní modely s 8core a bůh ví kolik ram, tak je v rychlosti bezpečně poráží a to i samozřejmě v kvalitě fotek, kde 8MPX iPhone 5S drtí Galaxy S4 či HTC ONE naprosto s přehledem. Jinak hezký den a zkuste potlačit svoje omezené názory a dívat se na svět trošku objektivně.

      • Tak nad tím se musím jen zasmát 😀 , co třeba Sony xperia Z1, ta má o dost lepší fotografie, ale je to váš názor a s tím nic neudělám.

      • Čo takto si na youtube dať vyhľadať nejaké videá ako napríklad iphone 5s vs. Nexus 5. Nexus iphone doslova zahanbil keď bol rýchlejší ako iPhone a to dokonca tak že pri niektorých aplikáciach bol Nexus rýchlejší aj o 3 sekundy. Mal som iphone a vôbec to nieje super mobil. Len taký priemer. Teraz mám BlackBerry z30 a to je ďaleko lepší mobil ako iPhone.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře