Nejkratší cestou do cíle na kole s držáky telefonu značky Livall


Nejkratší cestou do cíle na kole s držáky telefonu značky Livall

Nejen řidiči aut používají dnes navigaci. Správný směr na kole vám vždy ukáže smartphone s navigační aplikací. Jak ho ale skutečně bezpečně uchytit na řídítka, aby telefon pevně držel i v terénu a byl chráněn i v případě pádu? Nové držáky Livall jsou k dostání ve dvou provedeních, přičemž jeden z nich obsahuje vestavěnou powerbanku, aby váš telefon vydržel až do cíle.

Uchycení smartphonu v mohutném držáku je zajištěno na všech hranách. Použít lze telefon s displejem o úhlopříčce až šest palců. Držál Livall S2 je dodáván s představcem řídítek a je určen i do náročných podmínek při jízdě terénem, kde ostatní držáky v pevnosti uchycení selhávají. V představci je navíc vestavěna powerbanka s kapacitou 5 000 mAh, která v případě potřeby telefonu poskytuje energii.

Základní držák telefonu Livall H2, určený pro montáž na řídítka, je k dostání za cenu 1 490 Kč. Držák Livall S2 s představcem řídítek, který obsahuje vestavěnou powerbanku, seženete za 3 190 Kč.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.