Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyNejinteligentnější jsou uživatelé telefonů iPhone, tvrdí průzkum. Co vy na to?

Nejinteligentnější jsou uživatelé telefonů iPhone, tvrdí průzkum. Co vy na to?

Z nejnovějšího testu, který provedla britská sázková společnost Ladbrokes, vyplývá, že nejinteligentnější jsou majitelé chytrých telefonů Apple iPhone.

Test pojmenovaný jako A Test of Wits obsahoval celkem sedm logických otázek a úkolem lidí, kteří se ho zúčastnili, bylo, aby na všechny odpověděli správně a zároveň v co nejrychlejším čase.

Nejrychlejší byli majitelé telefonů Apple, kteří na vyřešení v průměru potřebovali 94 sekund. Na druhém místě se umístili majitelé smartphonů Nexus (99 sekund). Třetí skončili lidé se Samsungy (v průměru 103 sekund).

Na dalších místech pak najdeme uživatele HTC (105 sekund) a BlackBerry (118 sekund).

Vůbec nejrychleji se podařilo test dokončit člověku s chytrým telefonem značky Samsung. Na správné zodpovězení všech otázek potřeboval pouze 47 sekund.

Test společnosti Ladbrokes můžete vyzkoušet ZDE.

test

Zdroj: DailyMail

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

10 KOMENTÁŘE

 1. Tento pseudotest inteligence se sám diskredituje (mimo jiné) použitím otázky na další číslo číselné řady. Každý matematicky gramotný člověk ví, že správnou odpovědí je libovolné číslo.

 2. Tohle vypadá jako kdyby to šlo spíš pozpátku a nebo si to Apple, LG (který s Nexusem propadá) a Samsung podplatily …

  • No tak Samsung si to podplatil hodně a skončili poslední jen díky tomu že se jím jedna otázka načítala xx sekund … ale Apple takove prasárny nedělá …

  • Také jsem se hodně zapotil při proklikávání všech možností u každé otázky. Nedá se moc předpokládat, že se jsem se svými 20 sekundami génius. Pokud tento test má o něčem vypovídat, tak o tom, že z uživatelů applu to proklikalo největší procento lidí.

 3. Nic jineho nez reklamni kampan zaplacena applem.
  jinak receno: chcete byt inteligentni i vy?? Kupte si iphone za 20 fiku.

 4. Opravdu, tento test dokáže zjistit pouze pomocí sedmi otázek výšku vaší inteligence…
  GOOD JOKE 😀

 5. to je úplně jasný iphone je předraženej takže na něj maj movitější s lepší prácí a takový lidé musej být chytřejší aby měli lepší práci moje teorie

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře