Nechte se překvapit tajným kódem i soutěží s Huawei


Nechte se překvapit tajným kódem i soutěží s Huawei

Huawei připomíná, že má na svém oficiálním e-shopu denně zajímavé nabídky, ať už se jedná o Happy Hour, hodinu ve které mohou zákazníci nakoupit příslušenství se slevami až 90 %, nebo o dlouhodobější kampaň Zpátky do školy, během které získají zákazníci k nákupu dárky.

Atraktivní nabídky by byla škoda minout. Proto se vyplatí přihlásit se k odběru newsletteru Huawei.cz a dostávat pravidelně informace o novinkách a promo akcích ve formě e-mailu. Nové odběratele se Huawei rozhodl odměnit. V období od 9. do 22. září bude rozdávat tajné slevové kódy, které lze okamžitě využít na e-shopu. Z nově přihlášených Huawei vylosuje každý týden jednoho šťastlivce, který vyhraje chytrý telefon P30 Pro.

Promo akce Zpátky do školy byla prodloužena do 15. září, v rámci kampaně pořídí zákazníci modely P20 za 7 999 Kč, k modelům P20 Pro a Y6 Prime 2018 pak získají dárky.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.