Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyNechcete přecházet na iOS? Namísto aplikace Move to iOS si stáhněte Stick...

Nechcete přecházet na iOS? Namísto aplikace Move to iOS si stáhněte Stick with Android!

Včera jsme vás informovali o první Apple aplikaci, která se dostala do obchodu Google Play. Aplikace s názvem Move to iOS má pomáhat zájemcům přejít z Androidu na iOS tím, že na nové Apple zařízení z Androidu překopíruje všechny důležité soubory. Ale co dělat, když na iOS přecházet nechcete?

Řešení je velmi jednoduché. Stáhněte si zcela opačnou aplikaci, která se jmenuje Stick with Android. Tato aplikace samozřejmě vznikla jako odpověď na vydání Move to iOS a jedná se tedy o recesi pro všechny zaryté Androidisty, kteří s přecházením na iOS nesouhlasí.

Zarytí Androidisté se samozřejmě projevili i v hodnocení aplikace Move to iOS, která je aktuálně jednou z nejhůře hodnocených aplikací vůbec. Aplikace Move to iOS má k dnešnímu dni 21 702 jednohvězdičkových hodnocení a pouze 4477 pětihvězdičkových hodnocení (mezi tím se skoro žádné hodnocení nenachází), čímž vzniká průměrné hodnocení 1,7 hvězdičky.

Nespokojeným uživatelům se samozřejmě nelíbí samotná myšlenka přechodu na iOS zařízení, v posledních hodinách se však našly i jiné stížnosti. Aplikace je totiž pouhou kopií aplikace Copy my Data od vývojářů z Media Mushroom, o čemž svědčí zdrojové kódy obou aplikací. Samozřejmě Apple nejspíše práva k užívání zdrojového kódu koupil, uživatelům se však tyto praktiky prostě nezamlouvají.

Recesivní aplikace Move to iOS má na svém kontě pro změnu 2166 pětihvězdičkových a pouze 49 jednohvězdičkových hodnocení, což dává průměrné hodnocení 4,9 hvězdičky. O kvalitě aplikace to samozřejmě opět nic nevypovídá. Stick with Android po zapnutí zobrazí jenom zelené pozadí, na kterém je vyznačené pole „click here to stick with android“. Po kliknutí se ale vůbec nic nestane.

[appbox googleplay com.jonatthias.stayonandroid]

Apple_Copy_My_Data

Porovnání aplikací Copy my Data a Move to iOS.

stick-with-android

Prostředí aplikace Stick with Android.

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře