Nečekejte na OTA, pro Nexus 7 a Nexus 10 jsou ke stažení Factory Images Androidu 5.1.1


Nečekejte na OTA, pro Nexus 7 a Nexus 10 jsou ke stažení Factory Images Androidu 5.1.1

Google zpřístupnil nejnovější Android 5.1.1 Lollipop pro Nexus Player a tablety Nexus 7 (2012 i 2013) a Nexus 10. Nové obrazy systému byly nahrané na server společnosti a lze je manuálně stáhnout a nainstalovat.

Přesný seznam změn, které nový Android přináší, k dispozici zatím nemáme, mělo by se ale jednat převážně o opravy chyb, které se projevovaly u starších verzí Lollipopu.

Pokud se vám nechce čekat na OTA update, který bude brzy postupně uvolňován, můžete využít obrazů systému (takzvaných Factory Images). Ty slouží ke kompletní obnově zařízení například po nehodě při testování různých neoficiálních ROM (a samozřejmě vám umožní získat i nejaktuálnější verzi Androidu, pokud vám nevadí odemknutí zařízení a fakt, že přijdete o veškerá data)

Android 5.1.1 pro vaše zařízení najdete na oficiálních stránkách Google.

Nexus-7-2013-Android-5.0.2-Review-21

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.