Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyNávod: Jak vytvářet složky uvnitř složky v iOS 7

Návod: Jak vytvářet složky uvnitř složky v iOS 7

Vytváření složek v iOS 7 je velmi jednoduché. Stačí přemístit jednu aplikaci na druhou a telefon nabídne pojmenování názvu složky. Další aplikace se do složek přidávají pouhým přetahováním. To už většina z vás asi dobře zná. Co byste ale řekli na to, kdybychom vás nyní naučili, jak vytvořit složku uvnitř složky?

V jedné z předchozích betaverzí iOS 7 se objevila „mezírka“ (glitch), díky které bylo možné vytvářet složky uvnitř složky. Tak nějak se počítalo s tím, že o tom vývojáři Apple vědí a že tento „nedostatek“ opraví. Inu, neopravili. Alespoň prozatím.

Jediné, co musíte udělat, je podržet prst na složce, kterou chcete vložit a dvakrát rychle stisknout domovské tlačítko (Home Button). V ten okamžik je docíleno stavu režimu změny uspořádání aplikací. Zatímco ostatní ikony se třesou, vaše složka zůstává statická a vy ji tak můžete přesouvat.

Vše je podrobněji vysvětleno ve videu níže.

Zdroj: AppAdvice

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře