Úterý, 25 června, 2024
DomůNovinkyNávod: Jak nainstalovat klávesnici z nejnovějšího Androidu 5.0 Lollipop

Návod: Jak nainstalovat klávesnici z nejnovějšího Androidu 5.0 Lollipop

Nejste spokojeni se stávající klávesnicí ve vašem telefonu s Androidem? Tak tu jednu pro vás máme! A na rovinu říkáme, že je téměř dokonalá. Ano, je to klávesnice z nového Androidu 5.0. Nainstalujte si ji už dnes.

Klávesnice z nového Androidu 5.0 Lollipop splňuje do puntíku designové postupy tzv. Material Designu a měla by teoreticky fungovat se všemi telefony a tablety se systémem Android 4.0 a novějším.

Jak na instalaci? Stáhněte si APK soubor zde, nahrajte ho na SD kartu nebo do vnitřní paměti vašeho telefonu a spusťte. Měla by se nainstalovat. Pozor: V nastavení musíte mít (sekce Zabezpečení) povolenou instalaci aplikací z neznámých zdrojů. Pro spuštění souboru lze použít třeba aplikaci Cabinet beta (také v Material Designu).

Případně si samozřejmě můžete stáhnout soubor APK s klávesnicí přímo do mobilu či tabletu a spustit přímo z notifikační lišty. Volba je na vás.

Nepřehlédněte:

Návod: Jak vyřešit problémy při stahování aplikací

Screenshot_2014-10-20-20-50-03

Screenshot_2014-10-20-20-50-13 Screenshot_2014-10-20-20-49-38

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře