Pátek, 12 dubna, 2024
DomůRecenzeNávod: Jak si zahrát Hearthstone i na mobilu s Androidem?

Návod: Jak si zahrát Hearthstone i na mobilu s Androidem?

Také jste propadli fantasy karetní hře Hearthstone: Heroes of Warcraft? Chtěli byste ji hrát všude na cestách, jenže nemůžete, protože máte jen mobil s Androidem? Poradíme vám, jak toto omezení elegantně obejít! 

Hearthstone: Heroes of Warcraft v současné době hrají miliony hráčů na počítačích a tabletech s iOS a Androidem. Bohužel podpora pro chytré telefony stále chybí a ani není známo, zdali se ji někdy dočkáme. Samozřejmě šikovné ruce fanoušků se tato omezení snaží obejít různými způsoby. V nedávné době se na internetu objevil návod, který vysvětloval, jak Hearthstone pustit na rootnutém zařízení. Tato úprava samozřejmě není pro všechny, jednak kvůli ní můžete ztratit nárok na reklamaci a potom to není zase tak jednoduchá úprava, alespoň pro méně zdatné uživatele.

V nedávné době se na internetu naštěstí objevil ještě zajímavější návod, který vám poradí, jak spustit Hearthstone na mobilu s Androidem aniž byste do svého zařízení museli nějak výrazněji šťourat (a rootovat). Tady ho máte:

1) Pokud jste Hearthstone ve svém smartphonu nějakým způsobem už jednou měli nainstalovaný (dostupných bylo již několik verzí), hru ze svého smartphonu smažte a ujistěte se, že po ní v zařízení nezůstaly žádné zbytky (zapomenuté složky, soubory)

2) Ujistěte se, že ve svém telefonu máte povolenou instalaci aplikací z neznámých zdrojů. Tuto možnost najdete v „Nastavení“ pod záložkou „Zabezpečení“. Pakliže instalaci z neznámých zdrojů povolenou, zaškrtněte ji.

3) Stáhněte do svého počítače soubor Hearthstone.rar ze stránek MEGA zde. Tento soubor v počítači následně rozbalte.

4) Rozbalenou aplikaci Hearthstone přesuňte ze svého počítače do paměti telefonu a prostřednictvím správce souborů ji nainstalujte. POZOR! V tomto okamžiku hru ještě nespouštějte!

5) Za pomoci správce souborů svého smartphonu najděte složku com.blizzard.wtcg.hearthstone a soubor rebuild.apk. Oba dva přesuňte do složky OBB (Android/obb).

6) Ujistěte se, že ve složce OBB nejsou jiné složky a soubory hry Hearthstone a nakonec hru spusťte.

Pokud jste následovali našich 6 kroků, měli byste Hearthstone: Heroes of Warcraft na svém mobilu s Androidem v pohodě spustit. Jediné, co vám v tomto případě nepůjde, bude zakupování in-game položek. Pakliže si do hry budete chtít něco pořídit, budete se ke svému Hearthstone účtu muset přihlásit z tabletu, či z počítače.

f7795340c2e75eab50532c20e9ec31c5e1a73a05

Zdroj: Droid Gamers

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

4 KOMENTÁŘE

  1. Prosím vás, proč ten soubor, už není stažitelný z toho odkazu? Je nějaký jiný odkaz?

  2. Soubor uz neni mozny stahnout, pokud redaktorka si najde cas prosim o zaslani na email, nebo reupload dekuji.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře