Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyNÁVOD: Jak nainstalovat Windows 10 Technical Preview na libovolnou Lumii

NÁVOD: Jak nainstalovat Windows 10 Technical Preview na libovolnou Lumii

Microsoft vydal ve čtvrtek technický náhled Windows 10 pro mobilní telefony. Má to však hned několik háčků. Tím největším je dost omezený počet telefonů, které si systém mohou stáhnout. Na fóru XDA se naštěstí před několika hodinami objevil hack, díky kterému je možné testovací verzi nainstalovat na jakoukoli Lumii.

Už předem byste ale měli vědět, že postup není úplně jednoduchý a pokud nemáte žádné zkušenosti s úpravami systému a flashováním, neměli byste se do něj pouštět. Autoři dopředu raději avizují, že může dojít k trvalému poškození telefonu. Na druhou stranu, pokud patříte k příznivcům systému Microsoftu, a nevlastníte Lumii 630, Lumii 635, Lumii 638, Lumii 636, Lumii 730 nebo Lumii 830, asi vás výstraha neodradí a k instalaci se stejně odhodláte.

Celý návod a potřebný nástroj pro instalaci technického náhledu Windows 10 najdete na fóru XDA ZDE.

Mějte na paměti, že vše provádíte na vlastní nebezpečí a server svetaplikaci.tyden.cz ani autor nenesou žádnou zodpovědnost za případné komplikace či poškození vašeho zařízení. Vše provádíte na vlastní riziko!

Zdroj: 1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře