Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyNavigace Dynavix nově s aktuálními dopravními informacemi a dopravními kamerami

Navigace Dynavix nově s aktuálními dopravními informacemi a dopravními kamerami

Na Google Play je nově k dispozici přepracovaná verze navigace Dynavix, která obsahuje podrobné mapy celé Evropy s bezplatnými aktualizacemi několikrát za rok. Mapy jsou uloženy uvnitř zařízení, navigace umožňuje inteligentní navigování s využitím aktuálních dopravních informací a dopravních kamer.

Dynavix v nové verzi zásadně rozšířil možnosti využití aktuálních dopravních informací pro nalezení nejrychlejší trasy. Díky této funkci se uživatel vyhne např. neprůjezdným úsekům v ranní nebo odpolední dopravní špičce; funkce aktuálních dopravních informací pokrývá 87 % populace Evropské unie.

Zcela nová je integrace dat z dopravních kamer umístěných v okolí vypočtené trasy, které jsou zobrazovány v navigačním náhledu nového Dynavixu. Kromě toho Dynavix umožňuje vytvářet uživatelské seznamy kamer, prohlížení dat z kamer v mapě a další funkce. V současné době podporuje Dynavix přístup k více než 5 300 dopravních kamer v celé Evropě.

[appbox googleplay com.dynavix.navigation]

V navigaci, která využívá mapové podklady z OpenStreetMap, jsou k dispozici bezplatné mapové podklady pro celou Evropu, které se ukládají do interní paměti vašeho zařízení nebo na vloženou microSD kartu. Mapa ČR včetně 3D budov má velikost 373 MB. Offline navigaci Dynavix si můžete stáhnout z Google Play. Níže naleznete přehled hlavních funkcí:

– Hlasová turn-by-turn offline navigace bez nutnosti připojení k internetu
– Možnost využití aktuálních dopravních informací (např. o kolonách či uzavírkách) pro nalezení nejrychlejší trasy (poskytovatel dat INRIX)
– Náhledy on-line dopravních kamer v okolí naplánované trasy
– Doživotní bezplatné aktualizace map několikrát za rok
– Pokročilé plánování tras s využitím průjezdních bodů a s možností vyhnout se placeným úsekům ve vybraných zemích nebo po celé délce trasy
– Navigace do jízdních pruhů a zobrazování reálných dálničních návěští
– Fulltextové vyhledávání adres a bodů zájmu
– Výběr z několika alternativních tras
– Rozsáhlá databáze bodů zájmu
– 2D / 3D mapový náhled
– Upozornění na měření rychlosti (s možností importu komunitních databází radarů)
– Upozornění na rychlostní limity
– Navigace pro chodce
– Široké možnosti personalizace vzhledu navigace

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře