Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyNAVEE N65 s parádním výkonem a inovativním skládáním

NAVEE N65 s parádním výkonem a inovativním skládáním

Robustní koloběžka s konstrukcí lehkého tanku na masivních a širokých 25cm kolech. Nezklame výkon 500W motoru ani udávaný dojezd až 65 kilometrů. To je Navee N65.

Pokud hledáte koloběžku na každodenní ježdění po městě a třeba i trochu do terénu, určitě by vás mohla zaujmout novinka Navee N65, která je právě za akční cenu.

Konstrukce a balení

Pokud nejste kamarádi se šroubovákem a kleštěmi, tak vás určitě potěší informace, že Navee N65 přijde kompletně složená a připravená k provozu. Pouze je v mobilní pozici se sklopenými řídítky, stačí ji pouze složit a je připravená k použití. Navíc na rozdíl od konkurence je aretační mechanizmus intuitivně navržený a pomocí snadno dostupných páček složíte koloběžku během pár sekund. Vy i vaše něžnější polovička. 

Už na první pohled koloběžka zaujme opravdu masivní konstrukcí. Tady se hliníkem vážně nešetřilo a masivní hliníkové trubky dávají na první pohled záruku bytelnosti. Výrobce slibuje maximální zátěž 120 Kg. Na koloběžce se budete pohybovat pohodlně a jistě i díky opravdu solidně velké ploše pro nohy. Ta je široká 17 cm a vyrobená z hořčíkové slitiny, což zaručuje maximální odolnost a trvanlivost.

Nepřehlédnutelná jsou i 25cm velká kola (10″) s nafukovací pneumatikou. Jsou široká přes 7,5 cm (3″) a postarají se o vyhlazení většiny terénních překážek. Koloběžka nemá jiné odpružení, ale masivní pneumatiky by měly bez problémů vyžehlit i kostrbatější terén. Navíc mají terénní vzorek, takže s nimi můžete vyrazit i do přírody. Samozřejmě všeho s mírou, není to stroj na akrobacii.

Díky své poctivé konstrukci se nejedná o žádné peříčko, které lehce přenesete do kanceláře a zase zpátky. 23,5 kg se trošku pronese. Ale pokud máte auto, do kufru jí složenou dáte snadno. Měří 1210 x 205 x 460 mm a tak se vedle ní vejde i nějaký ten batůžek nebo kufřík.

Výkon a výdrž akumulátoru

Navee N65 potěší 500W motorem, který stroj hravě rozhýbe. Poradí si až s 25° stoupáním a nabídne maximální rychlost 25 km/h. Veškeré informace o provozu vidíte na přehledném displeji uprostřed řídítek. Najdete tam aktuální rychlost, stav akumulátoru a další provozní informace. O slušný dojez se postará vestavěný akumulátor s kapacitou 600 Wh či 12,5 Ah a napětím 48 V. Podle výrobce by měl stačit až na 65 km, ovšem to je hodnota v ideálních podmínkách, se zátěží 70 kg, na rovince, v teple a vůbec. Reálně to bude o trošku méně, zvláště pokud máte nějaké to kilo navíc proti testované váze a nechcete jezdit jenom na běžeckém stadionu. Dokolečka.

Pokud akumulátor kompletně vybijete při jízdě, plné dobití zabere přibližně 7 hodin s dodávanou 2A nabíječkou.

Kde nakupovat

Aktuálně koloběžku Navee N65 pořídíte za akční cenu 13050 Kč na webu Tomtop. Stačí při nákupu zadat kód TTVATT a získáte akční cenu. Výhodou je dodání zdarma z evropského skladu, takže vác nečekají oplétačky na celnici.

Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře