Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůRecenzeTrailer na Mafii III je tady! A také první gameplay video!

Trailer na Mafii III je tady! A také první gameplay video!

Na videoherní konferenci Gamescom v německém Kolíně nad Rýnem byl představen první trailer ke hře Mafia III. Pokračování původem české herní série bude zasazeno do 60. let minulého století a vyjde v roce 2016 pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Zatímco první dva díly Mafie se odehrávaly na severovýchodě USA, pokračování se přesouvá na jih do města New Orleans a okolí řeky Mississippi. Hlavní postavou „trojky“ je afroameričan Clay Lincoln, který se jakožto válečný veterán po návratu z Vietnamu dostává do tvrdého střetu s realitou. Hra bude začínat v roce 1968, kdy byl zavražděn Martin Luther King a kdy rasistické napětí v Americe bylo na maximu.

Na Mafii III pracuje studio Hangar 13, ve kterém pracují i někteří čeští vývojáři, kteří stáli za prvními dvěma díly. Kromě odhalovacího filmečku, který je ponurý a místy i celkem drsný, bylo dnes uveřejněno také několik screenshotů a dokonce se můžeme podívat i na první krátký gameplay.

Trailer

Screenshoty

1 2 3

4 5 7 8

Gameplay video

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře