Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyNáramek Deveroux H3 s kontrolou srdečního tepu v nových atraktivních barvách

Náramek Deveroux H3 s kontrolou srdečního tepu v nových atraktivních barvách

Chytrý náramek Deveroux H3 vám ukáže přesný čas, umí měřit kroky, spočítat spálené kalorie, vzbudit uživatele jemnými, ale účinnými vibracemi a vyhodnocuje srdeční tepovou frekvenci. Nyní přichází na český trh v nových atraktivních barvách.

Zákazníci mohou nově vybírat z fialové, modré, bílé, šedé a samozřejmě černé barvy. Náramek je vhodný pro ženy i muže a jeho velkou výhodou je aplikace Hplus Watch lokalizovaná do češtiny, která je dostupná zdarma ke stažení pro operační systémy Android a iOS.

Další užitečnou vlastností Deveroux H3 je přenos notifikací včetně jména volajícího při příchozím hovoru. Nejen při sportu vás tak náramek vibracemi upozorní na příchozí hovor a vy sami můžete po pohledu na nevelký OLED displej vyhodnotit, jak důležité je zastavit a vyřídit telefon. Vhod přijde i voděodolnost, díky které se nemusíte strachovat náhlého deště.  Nabíjení náramku probíhá přes klasický USB konektor a podle informací výrobce postačí jedno dobití na zhruba pět dní provozu.

Fitness náramek Deveroux H3 je v ČR dostupný za doporučenou koncovou doporučenou cenu 1 490 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře