Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyNapsal, že ?dva krocani nezplodí orla?. Svým šéfem pak byl požádán, aby...

Napsal, že ?dva krocani nezplodí orla?. Svým šéfem pak byl požádán, aby přestal tweetovat

Viceprezident Googlu pro inženýrství, Vic Gundotra, se rozpovídal o tom, kterak byl svým šéfem požádán, aby přestal používat Twitter. Došlo k tomu údajně krátce poté, co na sledované mikroblogovací službě zveřejnil tweet s textem: ?#feb11 Two turkeys do not make an Eagle? (?Dva krocani nezplodí orla? ), ve kterém narážel na partnerství mezi Microsoftem a Nokií.  Gundorta to uvedl v rozhovoru během konference SMX Social Media Keynote Conversation.

Na otázku moderátora, proč přestal tweetovat, odpověděl: ?Napsal jsem tweet a pak jsem byl svým šéfem (zřejmě Larry Pagem) požádán, abych to již více nedělal?. Zaměstnanec Googlu zveřejnil tweet 9. února, tedy dva dny předtím, než se o spojenectví konkurenčních firem dozvěděl zbytek světa.

Gundotra poté Twitter použil už pouze čtyřikrát, naposledy v červenci roku 2011. Podle svých slov jej ani ve snu nenapadlo, že jeho tweet způsobí takový poprask a dojde k takovému virálnímu šíření.

Google

Předchozí článek
Další článek
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Pokud jste schopen napsat „nesplodí“, Váš šéf by Vás měl požádat, abyste nepsal články :/

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře