Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyNapka pomůže nakoupit hry online ve vánočních výprodejích bez karty k bankovnímu...

Napka pomůže nakoupit hry online ve vánočních výprodejích bez karty k bankovnímu účtu

Většina hráčů řeší stejný problém – jak nakupovat hry a jejich rozšíření online. Konec roku je tu a největší servery přijdou každým dnem s masivním výprodejem oblíbených počítačových her, během kterého budou slevy dosahovat až k 85 %.

Jak ale koupit hru za neopakovatelnou cenu, když je třeba zaplatit kartou? Jednoduché řešení nabízí Napka.

Napka je aplikace pro chytré telefony, ke které je vydávána bezkontaktní platební karta MasterCard. Kromě toho, že s ní lze platit v obchodech a vybírat hotovost z bankomatu, s ní mohou uživatelé jednoduše platit na e-shopech a serverech u nás i v zahraničí.

Zaplatit za hru nebo skin, který se v bezkonkurenční výprodejové akci objeví jen na pár hodin, je s Napkou otázkou několika desítek vteřin. A co víc. Všechny transakce uživatelé vidí okamžitě na displeji mobilního telefonu a mají tak dokonalou kontrolu nad svými výdaji.

Napka spolu s platební kartou nevyžaduje návštěvu banky, podpis smluv nebo jakékoliv další zdlouhavé papírování. Na Napku si uživatel převede libovolné množství peněz, se kterými následně hospodaří. Peníze si lze také velice jednoduše posílat mezi sebou za pomoci přehledného chatu. Napku lze dobít okamžitě přes online platební bránu nebo převodem z bankovního účtu. Tím, že je na Napce vždy kontrolované množství peněz a není spojena s bankovním účtem uživatele, je toto řešení bezpečným způsobem právě pro online platby. Karta se samozřejmě dá v případě ztráty či zneužití okamžitě zablokovat prostřednictvím zákaznického centra.

Napka je od základu českým produktem, za kterým stojí finanční skupina Rockaway, která vlastní mimo jiné společnosti, jako například prodejce výpočetní techniky CZC, nebo internetový obchod Mall.cz.

99be5298-51ab-4c82-96de-ce458ac970d9

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře