Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyNaked Browser: Na kost osekaný prohlížeč, který nezatěžuje výkon mobilu

Naked Browser: Na kost osekaný prohlížeč, který nezatěžuje výkon mobilu

Surfování na internetu z mobilů a tabletů už dávno přesáhlo objem surfování z klasických počítačů nebo notebooků. Prohlížeče v našich mobilech tak jsou stále vytěžovanější, o čemž svědčí také snaha vývojářů přinášet nám stále nové funkce. Ale co když o ně nestojíte?

Zajímavé nové funkce nám sice mohou usnadnit práci s prohlížením internetu, ovšem zároveň s tím přichází i vyšší náročnost. Tento problém by měl přitom řešit na kost osekaný prohlížeč Naked Browser.

Tento prohlížeč na pohled sice nevypadá moc vábně, ale i to je součástí jeho hlavní přednosti. Tento prohlížeč totiž všechno podřizuje naprosté hardwarové nenáročnosti, což se mu i daří. Nároky na výpočetní výkon jsou mnohonásobně nižší, nežli nároky na výkon jakéhokoliv jiného prohlížeče. Z toho důvodu Naked Browser můžete pohodlně využívat i na velmi starých smartphonech.

Další výhodou Naked Browser je i chránění soukromí. Jelikož za prohlížečem nestojí velké korporace, nepotřebuje tento prohlížeč sbírat mnohdy dost citlivé údaje, což se odráží i v potřebných oprávněních. Těch je oproti klasickým prohlížečům také méně jak polovic.

Naked Browser je k dispozici pro Android a to zcela zdarma.

[appbox googleplay com.fevdev.nakedbrowser]

Naked-Browser

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře